Exkluzivní nabídky

Web zaměřený na produkty z oblasti služeb a zboží, které se vyznačují svou ojedinělostí a nejsou běžné v nabídkách firem.

Potřebujete kvalitní webové stránky ?

V dnešní době nabírá stále více na důležitosti internet. Dát o sobě vědět chtějí firmy ale i obyčejní lidé a pro toto zvyditelnění jsou potřeba www stránky a vše další pro jejich provoz na internetu.

Firmy si většinou zadávají zřízení těchto stránek odborným firmám a taky za tyto stránky platí částky které jdou do tisíců i desetitisíců. To si malé firmy a obyčejní lidé nemohou dovolit. Jsou možnosti ,kde si můžete zřídit vlasní stránky zdarma, ale jen jako soukromé a nesmíte na nich nic nabízet ani je požívat pro živnostenskou činnost. Taky jsou jednoduché a nikdy neobsahují grafické možnosti jako běžné stránky.

Proto přišla firma GDI s projektem který Vám nabízím. U této společnosti můžete obdržet vlastní webové stránky na profesionální úrovni včetně hostingu a mezinárodní koncovky "ws". Za tuto službu společnosti sice zaplatíte 10 USD, ale ??? společnost Vám zase dá možnost získat tento bezkonkurenční balíček ZDARMA

Co vlastně dostanu za 10 USD? ............................ obdržíte hotové webové stránky ,náhled na www.mbrhosting.ws včetně hostingu na internetu, program na úpravu těchto stránek. Tyto stránky můžete upravovat jakkoli chcete pro svou vlastní potřebu, komerční nebo osobní. 10 emailových adres s koncovkou "ws" a další služby.

Společnost GDI Vám dá za to, že používáte jejich produkt a tím jim děláte prezentaci a reklamu možnost spolupráce a to tak. Že za dodání nového klieta na jejich produkt Vám dá provizi 1 USD a to každý měsíc až do konce života. Nejen to, tyto odměny vyplácí v systému referenčního marketingu. to znamená ,že obdržíte 1 USD za každého nového klienta od toho člověka kterého jste doporučil a to až do 5 úrovně. Takže si můžete zařídit velice dobrý příjem. Blíže o tomto systému vyplácení provizí za reklamu pro GDI najdete v dalším odkazu. Taky pro názornost nahlédněte na obrázek ,jak by se mohla Vaše provize vyvíjet.

Není to v žádném případě letadlo. Tento systém vyplácení odměn za reklamu se v současné době používá ve více oborech obchodu a služeb.

 

 
Úplné informace na práci na internetu získáte na www.mbrhosting.ws. Na webu najdete několik služeb a také zboží, které využijí návštěvníci stránek. Tyto produkty svou povahou jsou výjmečné a výhodné pro všechny.