Exkluzivní nabídky

Web zaměřený na produkty z oblasti služeb a zboží, které se vyznačují svou ojedinělostí a nejsou běžné v nabídkách firem.

Homepage

Názor na spolupráci v projektu GDI

Práce doma na internetu pro každého i webmástery.

Komentář o co jde a proč tuto práci dělat. Klikni na "otevřít celý"

 

Jmenuji se Stanislav Vyplašil a patřím již k té starší části populace.

V dnešní době, která je plná arogance a podvodů jsem se náležitě vyškolil. Do té doby než došlo k mému zásadnímu rozhodnutí co budu dělat dále, mě živila (podle všeobecného vědomí) tzv. poctivá práce a byl jsem dost hrdý, co jsem se dokázal naučit. Jenže, přišla změna. Mohl bych Vám tady popisovat, jak váš zaměstnavatel neskutečně pláče, že mu ujídáte krajíc a že je pro vás vlastně štěstí, že vám dal práci a zaměstnává vás. Vy mu odvádíte skutečně nadstandardní práci, ale je to pořád málo. Přesto, že mu pomáháte budovat jeho vlastní firmu a děláte pro to úplně vše, tak vás po deseti letech usilovné práce klidně a bez uzardění vyhodí a ještě se snaží vyhrožovat. Nejsou sice všichni stejní ale těch opravdových a úspěšných, je velmi málo. Moje myšlenky začaly brát trochu jiný směr. Ale teď k věci.

Jednou jsem se dostal na internetu k takovému krátkému ale zajímavému článku.

Nabízím vám ho v doslovném znění (protože se mi to líbilo, tak jsem si to uložil).

Řeknu Vám to takhle.... schválně se zeptejte všech lidí kolem sebe co něco dokázali (jsou to úspěšní podnikatelé, dělají prostě byznys a mají hodně peněz) na to, co si myslí o přímém prodeji a referenčním marketingu...já mám to štěstí, že znám mnoho takových lidí a všichni mi jednotně říkali, že dělat multilevel marketing je ta nejlepší škola, jak se naučit podnikat.... vzdělání, které tam člověk dostane, nikde jinde nesežene..... obchodní dovednosti co získáte jsou k nezaplacení a když jste úspěšní a stanete se leaderem, tak Vám garantuji, že každá firma, které napíšete do životopisu, že jste dosáhli velkých úspěchů v referenčním marketingu té a té společnosti, tak vás okamžitě nasadí na ty nejvyšší managerské posty.... je prostě už ověřeno, že ten kdo se prokouše k úspěchu tady, tak je schopný a dokáže, co si zamane.... Důvod proč většina lidí říká ošklivé věci na tento styl podnikání je jednoduše ten, že to buď sami nezkusili, nebo zkusili a neuspěli protože to brzo vzdali, nebo se bojí že by neuspěli a radši budou ti Pepíci, kteří umí akorát kecat a kteří vědí všechno nejlíp, ale nic nedokázali....

Za vše mluví tohle: Když byl Donald Trump v jedné show v americké televizi a komentátor se ho ptal, co by dělal, kdyby teď přisel o všechny peníze a začínal by zase na nule, jak by se dopracoval zase k penězům, tak mu odpověděl, ze by se zaregistroval v nějakém kvalitnim referenčnim marketingu a během roku či dvou by tam vydělal první milion, poté by dále investoval do nemovitostí. Lidé v obecenstvu začali bučet a vypadali naštvaně. On jim na to řekl, že to je ten důvod, proč oni sedí tam a on tady. Je na každém z nás, jestli si necháme radit od lidí, co žádné peníze nikdy nevydělali a nevydělávají a nebo od lidí, co vydělávají miliony a více. Zkuste se nad tim zamyslet.

Toto je trochu upraveno, například slovo "nic" nahrazuje původní výraz, který je sice výstižnější ale již méně publikovatelný atp. Nic tam nezvýrazňuji ani npodtrháván. Vyberte si sami.

Tehdy jsem se opravdu zamyslel, a snažil se se sebou něco udělat.

Při tomto mém přemýšlení jsem si vzpomněl, že jsem něco podobného viděl.

Pozn.: (K nabídce tohoto projektu jsem se dostal náhodou při mém hledání na internetu a pochopitelně ihned, bez většího uvažování došlo k zavržení a šel jsem od toho pryč.)

Ale ouha, neuložil jsem si ji a historie prohlížeče byla smazaná. Stálo mě to 14 dnů hledání a nakonec přišel úspěch. Objevila se mi ta původní, kterou jsem četl dříve. Moje snaha byla přečíst ji celou a důkladně ji prostudovat. Byl jsem překvapený co vše mi při letmém tzv. prolétnutí nabídky uniklo.

Snažil jsem se oprostit od všech předsudků a tzv. rádců.

Po prostudování vzniklo několik základních otázek a sám jsem si na ně odpověděl

1. Může to být reálné? - Nevím, snad, možná a nebo také ne.

2. Mohu to vyzkoušet? - Jistě, samozřejmě, je to jenom na mém rozhodnutí.

3. Co mě to bude stát? - V přepočtu cca 217 Kč měsíčně.

4. Mám pro takovou práci schopnosti? - Odpověď zněla, možná.

5. Mám pro tento druh práce technické zázemí? - Zcela určitě, PC je můj koníček.

6. Co riskuji? - Zjistil jsem, že s odpuštěním jen těch blbých 217 Kč měsíčně (minimální ztráta).

7. Mohu to tedy bez nebezpečí riskovat? - Samozřejmě ano.

Ujišťuji Vás, že těch otázek bylo více, ale tyto, jak se časem ukázalo byly rozhodující. Moje úvahy pokračovaly ještě další dva měsíce. Nakonec jsem si vzpomněl na jedno takové rčení "nikdy neříkej nikdy". To mě fakt ale dorazilo a šel jsem do toho a tzv."po hlavě". Čekáním jsem opravdu nic nezískal.

Dnes, několik měsíců po začátku se nad těmito úvahami usmívám a divím se, jak jsem mohl být tak naivní a dát na rady tzv. Pepíků o kterých se zmiňuji výše. Usmívám se též nad inzeráty typu "nabízím skutečnou práci" atp. Je příliš zažité v naší společnosti, že peníze se dají vydělávat jenom jedním způsobem, tj. manuální prací. Opak je ale pravdou.

Časem mi také došlo, že toto skutečná práce je a ne malá. Ovšem místy, vlastně skoro pořád, je velice zábavná a zajímavá. Odpovídám naprosto na všechny dotazy. Každý se musí vyrovnat především sám se sebou. Mě se to povedlo a den, mojí registrace do projektu, byl mnou dodatečně zapsán do osobního kalendáře velkým červeným písmem.

Je to, jako když budujete svoji firmu. Nic nejde rychle a když ano, tak se časem ukáže, že je to většinou podvod. Pokud si myslíte, že tady rychle zbohatnete, tak to není pro Vás a jděte od toho pryč. Toto je příležitost jak si postupně, bez rizika vybudovat vlastní příjem a být finančně nezávislým. Je to jenom o postupném zviditelňování. Tady je to ve světové pavučině (internetu). Tak jako se snažíte zviditelnit svojí firmu třeba formou reklamy. Zde se Vám ale nabízí neskutečně obrovská světová síť. A podotýkám, nic vás to nestojí (vůbec neuvažuji o tom, že 200 Kč je nějaká investice). Je pravdou, že doménu si můžete pořídit i levněji. Ale musíte ji stále platit a žádné peníze vám nepřináší. Tím, že si zaregistrujete doménu .ws někde jinde, tak na to vezměte jed, že zisk z této domény jde do někoho jiného ale rozhodně ne do vás. To je to, co jsem uváděl v jednom inzerátu "že přijdou větší a silnější a tuto příležitost vám seberou". GDI je výhradním dodavatelem těchto domén, má smlouvu se státem Samoa a všichni co ji prodávají jedou přes GDI. To je to co píši výše. Pochopitelně věřit mě nemusíte, ale můžete se přesvědčit jako já. Všechno tohle zjišťování mě vzalo několik měsíců. Můžete to zkusit také. Já se od určité doby řídím motem, které mě dost zaujalo a je v něm hluboká pravda. Zní :"Když chceš něco změnit, tak musíš něco změnit, jinak budeš mít to, co právě máš. NIC SE NEZMĚNÍ, POKUD TY NIC NEZMĚNÍŠ!".

Námitka, že to může skončit není na místě. Např. světové domény .com se prodávají stále a to již několik desítek let. Myslíte si, že internet stagnuje nebo zájem o něj pořád klesá ?

Pokud vám leží peníze na účtu v bance, tak žádná úroková míra vám nepokryje ani inflaci, pokud nebudete investovat. A to je pro obyčejné lidi obrovské riziko. Tady je vám nabízena možnost, jak se s úročením svého vkladu, poměrně rychle dostanete z červených čísel do zisku. Míra zisku závisí, tak jako jinde, na množství a kvalitě odvedené práce. To platí všeobecně. Takže, pokud se vám chce pracovat (hlavně na sobě) jděte do toho.

Pokud přijmete ode mne radu zní: "uložit do oblíbených nebo nějak jinak". Pokud to se sebou myslíte vážně, tak projdete stejnou cestu jako já (teď myslím tím Vaše rozhodování - ANO nebo NE). Bude se Vám to hodit, že to najdete hned a nebudete ztrácet zbytečně čas.

Když se tak zamyslím trochu zpět, tak to ale bylo k něčemu dobré. Především jsem šel do projektu naprosto připravený a mohl jsem začít okamžitě pracovat. Vše již bylo jasné. Navíc jsem přišel do styku s perfektními spolupracovníky a jejich pomoc na začátku byla velmi efektivní a opravdová. Tento projekt je opravdu založen hlavně na takové formě spolupráce. Já teď dělám totéž, řekl bych že "splácím dluh". Odevzdávám to, co jsem se naučil.

Teď již dost únavného povídání, vraťte se na stranu "HOME", pokuste se pozorně prostudovat všechny dosažitelné informace a udělejte z toho nějaký závěr, jestli je to pro Vás nebo ne.

Autor: Stanislav Vyplašil

Žádné komentáře
 
Úplné informace na práci na internetu získáte na www.mbrhosting.ws. Na webu najdete několik služeb a také zboží, které využijí návštěvníci stránek. Tyto produkty svou povahou jsou výjmečné a výhodné pro všechny.