Exkluzivní nabídky

Web zaměřený na produkty z oblasti služeb a zboží, které se vyznačují svou ojedinělostí a nejsou běžné v nabídkách firem.

Agloco práce

Podrobně o práci AGLOCO

 Own the Internet! – Internet patří Tobě
 Ty surfuješ po internetu a jiní platí miliardy za to, aby nás, jakožto potenciální zákazníky, mohli získat („zasáhnout“ svoji reklamou).
Jsme si toho ale vůbec vědomi??
Nebylo by spravedlivé, kdyby část těchto peněz, které se generují díky našemu surfování, tekla také do našich peněženek?
(Například Google platí aktuálně 3,- Kč internetovým provozovatelům za každý klik na jejich reklamu)
 Nabídka firmy AGLOCO™ se skládá pouze ze tří slov: „Internet patří Tobě.“ Doposud byly peníze, které jsi Ty a jiní uživatelé surfováním generovali - nakupováním a jinými online – aktivitami v internetu, komplet rozděleny mezi pár firem na trhu …. tomu ale nadešel nyní konec!!!
 
Vlastníky firmy AGLOCO™ ( = zkratka slova „a global community“) jsou vlastně všichni aktivní partneři jako já a Ty a mnoho jiných uživatelů internetu. AGLOCO™ kalkuluje pro nás a výrobce zisky a náklady na reklamu. A to vše je pro nás zdarma: členové a partneři nemusí NIKDY nic platit, vždyť přece již samotné online – aktivity generují mnoho peněz!
 
Toto vše je možné díky softwerovemu programu Viewbar™. Jedná se o aplikaci, která je zcela zdarma a podobá se ovládací liště:
  
 Po nainstalováni je vidět tuto novou lištu na obrazovce. A to už je vše. Dál používáš internet jak jsi byl doposud zvyklý. Tvou jedinou povinností je mít tento Viewbar™  zapnutý celkem 5 hodin měsíčně (ne vkuse). Tento program Viewbar™ Tě informuje o výhodných a specielních nabídkách a pokud nechceš můžeš jej minimalizovat = vypnout. Tento program Viewbar™ je momentálně v Beta verzi (uzavřený test), ale během března 2007 bude  zveřejněn! Již nyní však probíha registrovaní!
 
Možností jak vydělavat peníze s firmou AGLOCO™ je více:
 
1 – Peníze: za online čas – při surfování v internetu s aktivovaným Viewbar™ generuješ peníze. Tento zisk za surfování je ve výši 100% rozdělen mezi registrované partnery AGLOCO™.
 
Příklad: Vy doporučíte tento program pěti lidem. Každý z nich to doporučí pouze třem lidem a tito nadchnou zase jen po 3 lidech (počítáno do 5 linie!!). Každý z nich je 5 hodin v měsíci online na internetu. (což jsou stejně tak jako tak!!!)
 
pak máte měsíční příjem ca. 17.000,- Kč
 
Technika převodu těchto finančních odměn bude formou zasílání peněžních šeků a připravují se i jiné varianty.
 
Kolik si vyděláte, když získáte 10 nebo 20 partnerů? Nebo, když budete měsíc co měsíc nové a nové partnery získávat? Odpověď Vám dá virtuální počítadlo, které simuluje možný výdělek. Najdete jej na stránkách firmy AGLOCO™. Výše výdělku není ničím ohraničená.
 
Tento výdělek máš měsíc co měsíc, protože partneři jsou každý měsíc na internetu.
 
2 – Akcie: AGLOCO™  bude během jednoho roku větší a úspěšnější než společnost YouTube, která byla nedávno firmou Google koupena za 1,6 miliardy USD. Všichni uživatelé Agloco, ale nejvíce aktivní partneři, kteří tuto možnost dále doporučují, budou na tom profitovat. Každý z nás obdrží zdarma akcie firmy Agloco. Počet akcii bude úměrný online času a počtu partnerů, které jsme doporučili.
 
3 – Úspora při nákupu: dostaneme speciální nabídky a slevy na produkty, když budeme nakupovat u AGLOCO™  smluvních partnerů.
 
 A Ti kteří AGLOCO™ společnost aktivně budují vydělají ještě více, protože čím více lidem toto členství v AGLOCO™ doporučíš, tím více získáš. To je proto, že se zde nepočítají jen vlastní minuty online, ale dohromady sečtený celkový čas všech Tebou doporučených lidí. A co víc dokonce i ti lidé, kteří přišli do týmu na doporučení Tvých partnerů – a to až do pátého pokolení (linie) se počítají do tvého času. A to je jistě velice silný motor pro rychlou expanzi.
 
Jsem přesvědčen o tom, že AGLOCO™ bude mít obrovský úspěch a že to postaví nová měřítka ve virtuálním a i marketingovým světě.
A to vše je bezproblémové, protože je to zcela zdarma a člověk nikdy nemůže mít finanční ztrátu nebo újmu!
Za touto myšlenkou, mimo jiných, stojí lidé z MBA Stanford, kteří založili firmu All Advantage. Firma All Advantage přinesla uživatelům doposud ca. 100 milionů USD na celkovém zisku. Dnes jsou podmínky takovéhoto podnikání ještě výhodnější než tenkrát: online – obchody, online – společnosti a online – reklama jsou dnes mnohem profesionálnější a uživatelé internetu umí s internetem lépe zacházet a jsou otevřenější k mnohým nabídkám.
 
AGLOCO™ je pro Tebe výhodnou nabídkou v pravý čas, neboť se v ČR teprve začíná rozšiřovat.
 
Pokud se rozhodnete, neztrácejte žádný čas k registraci Vaši i Vašich přátel, dřív než to udělá někdo jiný. K registraci klikni na tento link:
 
                        http://www.agloco.com/r/BBCN5100
                                   (pošli tuto zprávu po zaregistrování dále s Tvým osobním Linkem)
 
Pokud vyvstanou problémy s registrací, zavolejte nebo napište.
  
Ja osobně jsem se rozhodl zaregistrovat z těchto důvodů:
·   registrace nic nestojí - takže finančně jde o nulové riziko a kdo bude jen trochu pracovitý, může si slušně přivydělat
·   zakladatelé AGLOCO jsou profesionálové a známé osobnosti, kteří už mají něco za sebou a jistě nemají důvod dávat v sázku svoji pověst – to je pro mě i určitá záruka, týkající se bezpečnosti software (Viewbar™)
·   hlavním kritériem na který firma AGLOCO klade důraz je právě bezpečnost software (Viewbar™) a bezpečnost všech osobních dat
·   myšlenka přerozdělení celého zisku a akcií je zcela originální a pravděpodobně i bezkonkurenční
·   tento fakt dovoluje, že velmi vysoké částky (které by jinak zůstaly v kapsách několika jednotlivců) budou moci být spravedlivě rozděleny mezi registrované partnery - tedy nás všechny
·   forma zobrazování reklam na malém Viewbar™ (úzký proužek v exploreru) je rovněž originální a umím si představit, že se prosadí jako jeden z nejlepších způsobů, jak dopravit cílenou reklamu k široké veřejnosti (miliony lidí po celém světě). A z tohoto důvodu si myslím bude o tento způsob reklamy ze strany různých firem (celosvětově) obrovský zájem.
·   Zvažte jen, jak vysoké sumy za reklamu se vydávají v televizi (a kolik je televizních stanic) za velmi krátké časové úseky.
·   Pokud se tento projekt rozjede - bude nejspíš bezkonkurenční a tudíž jediný.
·   Na konci minulého roku (během pouhých 14 dnů své existence!!!) předběhlo AGLOCO ve sledovanosti vyhledávač GOOGLE (viz.: odkaz zde) - co asi nastane, až se AGLOCO opravdu rozjede!?
·   Cílená reklama k jednotlivcům prostřednictvím viewbaru (zároveň i vyhledávač) bude přímo konkurovat největším firmám na trhu jako je např. Google a ukrojí si pro sebe patřičný díl z pomyslného koláče (celosvětově miliardy dolarů), který firmy za reklamu platí
·   Teď je tedy jedinečná příležitost nastoupit do tohoto teprve "rozjíždějícího se vlaku" - za pár týdnů/měsíců až všichni zjistí, že to opravdu funguje, může být trh z větší části rozebrán.
      
Doplňující informace:
 
Pokud je nějaká firma např.  50 počítačů zapojených na jedné síti s jedinou IP adresou může registraci provést 50x - vždy na jméno každého zaměstnance a musí samozřejmě pokaždé dát jinou Emailovou adresu. Šeky dostanou
ti zaměstnanci, ale ta firma jakožto sponzor je má všechny ve své první linii a má podíl na provizi a k tomu několikanásobné akcie. A pokud to ti zaměstnanci doporučují dále tak se vše dále úměrně navyšuje.
Zatím je registrováno ca. 30.000 lidí na celém světě!!  a cíl je dosáhnout 10 milionů partnerů do srpna 2007. Podle nejčerstvějších zpráv bude Viewbar™ ke stažení na konci února.
 Nezapomeňte všem připomínat aby si doplnili název a číslo ulice v osobních údajích.
 
Tip ke strategii – na každého registrovaného partnera až do páté linie se dostává stejná odměna za online čas, tam nehraje žádnou roli jak je hluboko, ALE pouze na partnery co jsou v první linii se dostane několikanásobně vyšší podíl na akciích firmy Agloco, je to zvlášť vysoká odměna za osobní angažovanost a ta je opravdu několikanásobná. Podíl na akciích od druhé linie dolů, to jsou partneři co nejsou osobně sponzorovaní, je ve výši ca. 30,- USD za každého člověka.
 
Klikáním na Viewbar™ a používaní tohoto Viewbar™ -vyhledávače se dá vydělat ještě něco navrch.
 
Pokud budu mít v první linii 10 osobně sponzorovaných lidí a ti se duplikují vždy jen jednou tak mám celkový počet registrovaných partnerů do páté linie pouze 50. Když se těch 10 duplikuje do 5 linie dvakrát, tak mám celkem  620 partnerů.
Když se ale duplikují třikrát tak už budu mít celkem 3 630 partnerů ve  své skupině. Pokud se zachová i rychlost růstu pak se toho dosáhne za ca 2 měsíce. To vše je samozřejmě jen teorie, ale možná.
Záleží jen na nás zda se uvede do praxe. Čím více lidí sponzorujeme osobně tím blíže jsme tomuto cíli a v neposlední řadě na osobně sponzorované partnery čekají i vysoké podíly na akciích.
 Virtuální výpočet výdělku – jak funguje:
  
Vysvětlení virtualního počítadla výdělku s originalními údaji:
 Osobně sponzorovaní partneři = první linie = příklad ukazuje 6 lidí
  1. Teoretické dělení každého partnera na čtyři a to až do páté linie
  2. Čas který všichni tito partneři ve všech pěti liniích jsou online = každý z nich je 5 hodin online
  3. Tlačítkem „Calculate“ se odstartuje teoretický výdělek za měsíc pokud budou všechny linie plně obsazeny jak je uvedeno v bodě 1 a 2 a budou podle bodu 3 pět hodin v měsíci online
  4. Číslo = výsledek 2562,5 jsou hodiny (za používání Viewbar™), které se dostanou v tomto daném měsíci kdy bude tento simulovaný příklad
 To znamená:
1. Linie =                      6 lidí
2. Linie =     6x4 =      24 lidí
3. Linie =   24x4 =      96 lidí
4. Linie =   96x4 =    384 lidí
5. Linie = 384x4 = 1.536 lidí
 
Celkem ve všech pěti liniích je 2.046 partnerů a na každého partnera pod Vámi dostanete
1,25 USD pokud jsou 5 hodin v měsíci online a 5,- USD k tomu za svůj čas. Podmínka je, že jste také
5 hodin online. V praxi nezáleží na souměrnosti linii, pouze na celkovém počtu partnerů.
K tomu navrch se dostanou ještě peníze za to, když se používá Viewbar™  aktivně = kliká se na něj nebo se sním vyhledává. To ale dostane každý jen sám za sebe, ne ze struktury.
 
Reálný příklad člověka, který začal v prosinci 2006 – a jak vidíte, v přímé linii má pouze 75 lidí a ti se mu rozrostli sami na ca 10 000 lidí:
 
 Mnoho úspěchů přeje
Tel: 604 941 826
Skype: marian2140
E-mail: mblm@centrum.cz
 
 
Žádné komentáře
 
Úplné informace na práci na internetu získáte na www.mbrhosting.ws. Na webu najdete několik služeb a také zboží, které využijí návštěvníci stránek. Tyto produkty svou povahou jsou výjmečné a výhodné pro všechny.